what going on?
Cereyan

Cereyan

Cereyan izle,Cereyan full izle,Cereyan 720p izleFeb. 24, 2017Turkey
Your rating: 6
6.3 4 votes

Video trailer

Director

Mert Dikmen
Director

Cast

Pınar Bibin isAylin Pamuk
Aylin Pamuk
Murat Yatman isCahit Demir
Cahit Demir

Synopsis

Psikoloji öğrencisi genç kadın Aylin, geceleri tanımadığı kişilere canlı bağlantı ile terapi yapmakta ve bunun kendisini geliştireceğini düşünmektedir. Bir gece onu Cavit isimli tuhaf bir adam arar. Kanser hastası olan 7 yaşındaki oğlunun ölümüne sebep olduğunu ve depresyondan kurtulamadığını söyler. Bu adamı intihar düşüncesinden vazgeçirmeyi görev benimseyen Aylin, Cavit’in evine gider. Cavit’in geçmişi hakkındaki gerçeklerin daha farklı olduğunu anlar ve işler iyice karmaşık bir hal alır. Çünkü uzun zamandır ilk defa biriyle iletişim kuran bu tuhaf adamın, Aylin’i göndermeye hiç niyeti yoktur.

Original titleCereyan
IMDb Rating6.0 86 votes

Similar titles

I Still Know What You Did Last Summer
Deli Dumrul
Transcendence
200 Degrees
Above Ground
The Hindenburg
Black Cadillac
Son Mektup
A Song for the Living
Ali’nin Sekiz Günü
Child’s Play
The Girl with the Dragon Tattoo

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Putlockers , Watch Free Movies Online and putlocker full movies in hd quality. Watch your favorites movies for free online on putlockersworld. Watch your favorites of latest movies online. putlockerstoworld.com is best site to watch free movies.

Putlocker movies, putlockers, watch series, watch movies online, hd movies, free movies, New movies, popular movies, latest movies, streaming free movies, full hd movies

Disclimer: All of the free movies found on this website are hosted on third-party servers that are freely available to watch online for all internet users. Any legal issues regarding the free online movies on this website should be taken up with the actual file hosts themselves, as we're not affiliated with them.

Copyright © 2018 Putlockersworld.com All Rights Reserved.