what going on?
İlk Öpücük

İlk Öpücük

Feb. 21, 2019
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

Güzel bir sahil kasabasında yaşayan Hakan, kadınlara bağlanma problemi yaşayan ve sürekli olarak kısa süreli ilişkiler yaşayan bir karaktere sahiptir. Eniştesi ve beş yeğeniyle beraber yaşayan Hakan yaşamında başka birisine yer vermez. Diğer yanda Bahar ise yaşadığı bir trafik kazası sonucu nadir olarak görülen bir rahatsızlık olarak sürekli olarak hergün kazanın ertesi gününe uyanmaktadır.Bunun için babası ve abisi Bahar’a o günü yaşaması için çeşitli rollere girmektedirler. Hakan ve Bahar’ın karşılaşması ise bu sahil kasabasında gerçekleşir. Hakan bu kez farklı biri olarak Bahar’a bağlanır ve olaylar gelişir.

Similar titles

Şipşak Anadolu
Sweet Sweetback’s Baadasssss Song
Dağ
Carrington
The Heart of Me
İçimdeki İnsan
Dönerse Senindir
Lost & Found
Educating Rita
Hum Aapke Hain Koun
The Sea Is Watching
An Unmarried Woman

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Putlockers , Watch Free Movies Online and putlocker full movies in hd quality. Watch your favorites movies for free online on putlockersworld. Watch your favorites of latest movies online. putlockerstoworld.com is best site to watch free movies.

Putlocker movies, putlockers, watch series, watch movies online, hd movies, free movies, New movies, popular movies, latest movies, streaming free movies, full hd movies

Disclimer: All of the free movies found on this website are hosted on third-party servers that are freely available to watch online for all internet users. Any legal issues regarding the free online movies on this website should be taken up with the actual file hosts themselves, as we're not affiliated with them.

Copyright © 2018 Putlockersworld.com All Rights Reserved.