what going on?
Tatlı Şeyler

Tatlı Şeyler

Tatlı Şeyler izle,Tatlı Şeyler full izle,Tatlı Şeyler 720p izleApr. 21, 2019Turkey
Your rating: 3
4.7 3 votes

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

Kadrinin Götürdüğü Yere Git filminin iki sevimli karakteri Arçil Naz ve Şota Su, bu sefer de Tatlı Şeyler filminde Ercü ve Hamido olarak karşımıza çıkıyorlar.İki modacı arkadaş; defilelerine yetişme telaşıyla yola çıkmaları sırasında, arabalarında sevimli mi sevimli bir bebekle beraber para dolu bir çanta bulurlar. Bu andan itibaren, yolculuğun seyri hem bebeğin ailesi hem de onları kovalayan mafya ile birlikte belalı bir şekilde değişecektir.

Original titleTatlı Şeyler
IMDb Rating4.7 48 votes

Similar titles

Futurama: Bender’s Game
No Dessert, Dad, Till You Mow the Lawn
Freeloaders
Mother Ghost
Barefoot
The Sterile Cuckoo
Jinxed
A Shock to the System
Are We Done Yet?
Best Men
Günah Keçisi
Big Fat Liar

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Putlockers , Watch Free Movies Online and putlocker full movies in hd quality. Watch your favorites movies for free online on putlockersworld. Watch your favorites of latest movies online. putlockerstoworld.com is best site to watch free movies.

Putlocker movies, putlockers, watch series, watch movies online, hd movies, free movies, New movies, popular movies, latest movies, streaming free movies, full hd movies

Disclimer: All of the free movies found on this website are hosted on third-party servers that are freely available to watch online for all internet users. Any legal issues regarding the free online movies on this website should be taken up with the actual file hosts themselves, as we're not affiliated with them.

Copyright © 2018 Putlockersworld.com All Rights Reserved.